Uszkodzona zabudowana skrzyni?
Zaufaj doświadczeniu i specjalistom!

Naprawy powypadkowe zabudów skrzyniowych

Zdobywając doświadczenie latami. Za nami wiele godzin nauki i doświadczeń w naszej branży. Wszystko to i sprzęt najwyższej jakości. Skutkuje tym, że naprawa zabudów, nigdzie indziej nie była tak profesjonalna jak w Falkon! Obejmuje to naprawy samochodów dostawczych, busów skrzyniowych, czy sprzęt budowlany jak wywrotki.

Zabudowy
Naprawiamy zabudowy powypadkowe busów i w wywrotkach!

Falkon naprawi dla Ciebie zabudowy samochodów dostawczych i wywrotki! Wykonamy dla Ciebie ulepszenia zwiększające funkcjonalność w Twojej branży!

Wymiana wygiętej lub uszkodzonej zabudowy?
Co obejmują usługi Falkon?

Naprawa zabudowy skrzyniowej, wymiana lub prostowanie elementów składowych skrzyni – cała konstrukcja skrzyni jest wykonana z elementów aluminiowych – przy wypadku elementy lub cała konstrukcja ulega zgięciu, przesunięciom – podczas naprawy wymieniamy lub prostujemy elementy, tak aby doprowadzić zabudowę do wcześniejszego stanu, elementy zniszczone są zamieniane na nowe, aby konstrukcja nie straciła na sztywności i bezpieczeństwie.
Kiedy zabudowa jest prostowana, w takich zabudowach naprawiane są również podłogi.  Przy naprawie zabudowy mamy również możliwość naprawienia lub wymiany plandeki w zależności od stopnia uszkodzenia.

Zawieszania skrzyniowe

- Naprawy wywrotek i zabudów, skrzyń z profili aluminiowych

Falkon świadczy usługi naprawy zabudów aut dostawczych o DMC 3,5 tony.
Wywrotki na takich pojazdach, bez siłowników hydraulicznych nie są dla nas żadnym problemem. Naprawa obejmuje zabudowę, tzn skrzynie z profili aluminiowych i podłogi!

- Naprawy zabudów kontenerowych

W przypadku wypadku i w jego następstwie uszkodzenia zabudowy skrzyniowej. Niezbędna jest jego naprawa. To oczywiste. Ze względów prawnych, estetycznych, a przede wszystkim bezpieczeństwa.

Każdy pojazd jest traktowany indywidualnie, tak jak jego uszkodzenie. Zniszczona podłoga czy ściana w samochodzie dostawczym. Nie wpływają dobrze na dostarczany produkt, czy też odbiorcę który produkt ma dostarczany. 

Dlatego Falkon jest w stanie dla Państwa naprawić lub wymienić uszkodzone elementy pojazdu. Jeśli części są w stanie wskazującym na możliwość naprawy. Zrobimy to zmniejszając przy tym koszty naprawy. Jednak, gdy dojdzie do uszkodzenia znacznego. Wówczas dopasowane nowe elementy będą idealnie współgrały z pojazdem. Żeby nie zakłócić estetyki pojazdu.

naprawa podłogi bus